Кошик
78 відгуків
Широкоформатная печатьзаказать печать
Цифровая типография Copy Art
+380959082856
+380
68
178-69-27
+380
95
908-28-56
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Широкоформатний друк

 • Послуга

65 грн./кв.м

+38068178-69-27
 • +38095908-28-56
  основной
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Широкоформатний друк
Широкоформатний друкПослуга
65 грн./кв.м
+38068178-69-27
 • +38095908-28-56
  основной

Опис

Ми готові запропонувати Вам послуги з виготовлення банерів, афіш, стікерів, постерів, наклейок, фотодрук, інтерьерний друк і будь-якої іншої продукції на банері, самоклеючій плівці - оракалі,папері,Наша компанія може запропонувати вам повний спектр послуг широкоформатного друку з гарантією якості, оперативності та правильної ціни, виконаних на найсучаснішому обладнанні.

Виготовлення банера - один з видів зовнішньої реклами. Зображення на полотно перетяжки наноситься методом широкоформатного друку. Готовий виріб експлуатується в умовах вплив опадів, ультрафіолетового випромінювання, перепади температури. Виготовлення банерів використовуються матеріали призначені для сольвентного друку використовується для зовнішньої реклами на вулиці.

Існує визначення широкоформатного друку як процесу повнокольорового друку на неполіграфічних форматах і матеріалах. Проте, це визначення не зовсім точно, так як одним з матеріалів-носіїв для широкоформатного друку є папір, найпоширеніший з поліграфічних матеріалів. Простіше кажучи, широкоформатний друк - це друк зображень великих форматів на банерній тканині, оракалі - вініловій плівці, папері.

Поява широкоформатного друку стало можливим в кінці 70-х років, коли була розроблена технологія комп'ютеризованої друку, в тому числі і на рулонних матеріалах.

Сольвентний друк – оптимальний варіант для зовнішньої реклами.

На сьогоднішній день багато мріють про барвистою і яскравою зовнішньої реклами, яку можна було б виконати на різному матеріалі самого великого формату. При цьому вона повинна бути недорогою і абсолютно несприйнятливою до примх погоди. Сольвентний друк якраз і допоможе реалізувати найамбітніші плани будь-якого рекламодавця.

Використавши для виконання своєї реклами даний вид друку, Ви отримаєте красиву зовнішню рекламу, яка не втрачає свій колір під впливом дощу, сонця та холоду. Для здійснення сольвентного друку підійдуть найрізноманітніші матеріали, при цьому, розмістивши таку рекламу під відкритим небом, навіть з плином часу вона буде мати свіжі і насичені фарби. Всі ці переваги можна реалізувати, застосувавши широкоформатний цифровий друк.

Що ж являє собою друку сольвентними чорнилом, що має багато істотних переваг? Сольвентом називають специфічну суміш, що складається з ароматичних углевородородов, які містять нафтени. Також до складу сольвент входять парафіни і ненасичені циклічні вуглеводні, які додаються до чорнилу, що використовуються для виконання зовнішньої широкоформатного друку, щоб знизити їх в'язкість.
Розчинення певної кількості пігменту в чорнилі є основною дією сольвент, в результаті якого можна регулювати процес висихання чорнила. Менш в'язкі чорнило можуть перенести більший обсяг барвника, друк при цьому стає набагато стійкіші до різних атмосферних явищ, а також до ультрафіолетового випромінювання. Всі ці перераховані вище фактори дають можливість фарбам залишатися соковитими і яскравими протягом досить тривалого часу. Из этого можно сделать ввод, что сольвентные чернила являются оптимальным вариантом для наружной рекламы с использованием широкоформатной печати.

Также весомым преимуществом сольвентных чернил является и то, что они непосредственно могут вступать в реакцию с веществом, из которого состоит верхний слой материала баннера, а также самоклеющейся пленки. Это дает возможность краске на протяжении 2-3 лет не вымываться осадками, не блекнуть под воздействием солнечного цвета.

Але вище перераховані далеко не всі переваги цифрового сольвентного друку. Хочеться відзначити, що вона має в своєму розпорядженні широким вибором матеріалів. Сольвентную друк можна виконати на папері та вінілі (в тому числі і прозорому), на банері і тайвеке. Взагалі, даний вид друку можливий на будь-якому носії, хоча може бути не однакову якість друку на різних матеріалах.

Сольвентная печать предполагает использование четырех основных цветов: синего, желтого, красного и черного. В процессе печати применяются и два дополнительных цвета: светло-синий, а также светло-красный. Все изображения, которые получаются от слияния данной гаммы цветов, отличается очень высоким качеством, при этом такая печать ярче офсетной. Максимальное разрешение, которое используется при сольвентной печати, находится в диапазоне от 360 dpi и до 1440 dpi. Если Вам необходимо подготовить материалы для выставок, декораций, наружной рекламы значительных размеров, а также любой печати материалов, которые будут находится вне помещений, то идеальным вариантом для этого является сольвентная печать, имеющая при всех своих достоинствах низкую себестоимость.

больше работ в разделе фотогалерея на сайте

Характеристики

Основні
Тип послугипечать сити , печать баннеров, , печать афиш, Изготовление стикеров и наклеек, печать бигбордов,, печать этикетки, печать на виниле, печать бордов запорожье, печать прессволла,, Монтаж, широкоформатная печать,, печать рекламы запорожье,
Час виготовлення1 (дн)
Особливості послугибилборды 3х6, сити-лайты 1,2х1,8м, перетяжки 0,6х8м, троллы 3х0,8м,, печать для ситилайта, печать банеров, печать сити лайта,, подвороты,, печать баннера, установка люверсов,подвороты, one way vision, наружная реклама, печать бигбордов,, оформление витрин, напечатать баннер, , широкоформатная печать баннеров,, Разработка макета

Інформація для замовлення

 • Ціна: 65 грн./кв.м