Кошик
78 відгуків
Широкоформатная печатьзаказать печать
Цифровая типография Copy Art
+380959082856
+380
68
178-69-27
+380
95
908-28-56
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Рулонне ламінування

 • Послуга

від 1,50 грн.

+38068178-69-27
 • +38095908-28-56
  основной
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рулонне ламінування
Рулонне ламінуванняПослуга
від 1,50 грн.
+38068178-69-27
 • +38095908-28-56
  основной

Опис

Рулонне ламінування в Запоріжжі за низькою ціною
Ширина плівки 320 мм, щільність 24 мікрона.

Прогрів+приладка 30грн.


Ламінування аркуша форматом А3+ 3.00 грн. (одна сторона)
Ламінування аркуша форматом А4 1.50 грн. (одна сторона)
Віддаємо заламіновані матеріали також в рулоні, за доп оплату можемо розділити на аркуші.

Ламінуванням називається процес покриття документа захисною пластиковою плівкою, що оберігає його від зовнішніх руйнівних впливів. Відповідні пристрої - ламінатори - бувають двох типів: пакетні, використовують спеціальний пластиковий пакет певного формату, і рулонні закатывающие аркуші паперу в пластикову плівку, що подається зверху і знизу з рулонів, потім ці листи нарізаються під необхідний розмір. Для пакетних ламінаторів витратним матеріалом служать два що скріпляють між собою листа плівки ("пакет"). У рулонних ламінаторів плівка подається з рулонів, тому обмеження на формат оброблюваних документів накладається тільки по ширині.


Цей спосіб технології ділиться на холодне і гаряче. Холодне ламінування виконується за допомогою щільного притиснення валами ламінаційної машини документа до клейовій основі ламінаційної плівки. Досить великий тиск дозволяє надійно з'єднати документ з прозорою плівкою і утримувати їх за рахунок клееющих властивостей плівки. Гаряча ламінація впливає і температурний вплив на матеріали, дозволяючи домогтися більш високої якості ламінації. Гаряче ламінування здійснюється шляхом нагрівання клейового шару, нанесеного на поліестеровую плівку, і притиску під невеликим тиском до паперу. Якщо ламинируемый матеріал чутливий до нагрівання, використовують плівку зі спеціальним клейовим складом, який закріплюється на ламинируемом документі при температурах нижче 75 град. Такий тип ламінування називається "холодним".


За типом застосовуваних матеріалів ламінація ділиться на матову і глянсову.

Матова ламінація здійснюється за допомогою матової ламінаційної плівки. Такий тип покриття відрізняється відсутністю відблисків на ламинированном матеріалі, можливістю робити стирати написи на поверхні.

Глянцева ламінація відрізняється від матового більш помітним і яскравим зовнішнім враженням за рахунок блискучої поверхні. Досягається такий ефект за допомогою застосування спеціальної плівки, і застосовується найчастіше у випадках недорогого ламінування рекламної продукції і документів.

Переваги методу ламінування


Такая потребность возникает достаточно часто, особенно при интенсивном использовании.
Кроме того, пленки защищают документы от воздействия воды и химически агрессивных соединений, ультрафиолетового излучения, которое приводит к выцветанию изображения, и от механического повреждения.
Еще одна функция, которую выполняет пленка для ламинирования - она позволяет придать документам более основательный и привлекательный вид.

Ламинация применяется при ламинировании беджей, визиток, удостоверений, фотографий, сертификатов, часто используемых документов, меню в ресторанах, и многих других материалов.

Характеристики

Основні
Тип послугиЛаминирование бумаги
Час виготовлення1 (дн)
Мінімальний тираж1.0
Товщина28.0 (мм)

Інформація для замовлення

 • Ціна: від 1,50 грн.